Müşteri HizmetleriPromosyondiyari.com

Promosyondiyari.com ile alışveriş keyfi başlıyor.

Dünyanın ve Türkiye'nin seçkin ürünleri avantajlı fiyatlar üyelerimize sunuluyor.

Yukarıya çık

Promosyondiyari Güvenlik

 

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Sitemize kaydettiğiniz kişisel bilgileriniz (ad,soyad, kullanıcı adı, e-mail adresi, kredi kartı bilgileri, hesap numarası, satın alınan ürünler vs) tamamen sitemizden daha iyi faydalanmanız için kullanılacaktır.Kesinlikle başka kişilerle paylaşılmayacaktır.Yukarıda belirtilen özel bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan değiştirilebilir ve silinebilir.Üye olduğunuzda kaydettiğiniz bilgiler istediğiniz takdirde silinebilir ve silinme işlemi gerçekleştikten sonra bu bilgiler bir daha kullanılmaz.


Alışveriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişleriniz Geotrust RapidSSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 128 bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Yukarıya çık

Sipariş ve Teslimat


Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.


Teslimat Bilgileri

Ürün Siparişi Sipariş ettiğiniz ürünler haftaiçi saat 09.00 - 18.00 arasında değerlendirilir. Bu süreç içinde ürünün stok durumu incelenir.Ürün stoğunda sorun yok ise, belirlenen ikona göre en geç 3 iş gününde ürün kargoya verilir.Eğer ürün temin edilemiyor ise, destek ekibimiz tarafından aranıp sipariş ettiğiniz ürüne muadil bir ürün size sunulur.

Sipariş ettiğiniz ürünler en geç 1 ile 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Kargoya teslim edilen ürün şehir uzaklığına göre 1 ile 3 iş günü arasında değişiklik gösterir. Sipariş ettiğiniz ürünler haftaiçi 09.00 - 18.00 arasında değerlendirilir.Haftasonu ise 10.00 - 16.00 arasında değerlendirilir.Ürün teslimatı pazar gününe denk gelirse, pazar günleri kargo firmaları çalışmadığı için, ürününüz pazartesi günü teslim edilir. Bayram ve resmi tatillerde de kargo firmaları çalışmadığı için, sipariş edilen ürünleriniz tatil sonrası ilk iş günü teslim edilir. Siparis ettiğiniz ürünler henüz temin sürecindeyse, temin süresi tatil sonrası ilk iş günü sayılır ve en erken ilk kargoya verilir.


Teslimat adresi bilgilerinizi güncellemek için tıklayın


Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" linkini tıklayarak izleyebilirsiniz.


Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın

Yukarıya çık

İade

Siparişinizi teslim aldığınız sırada mutlaka kargo elemanının yanında paketinizi açıp, kontrol ediniz. Ürünlerinizde tespit edeceğiniz her türlü sorunu kendisine bildirerek tutanak tutmasını sağlayınız ve kesinlikle ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan itibaren yapılacak iade işlemleri için;


1. Kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonra en geç 7 iş günü içerisinde e-mail ile Promosyondiyari.com'a ürünü iade etmek istediğini bildirmek zorundadır. E-mailinizi iletişim sayfasındaki menüden ilgili konu başlığını seçerek gönderebilirsiniz.


2. Gönderilecek olan e-mailde ürünün kodu, sipariş numarası ve iade edilecek ürün adedini bildirmeniz gerekmektedir. Lütfen size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-mailinizde bildiriniz.


3. İadeye ilişkin e-mail alındıktan sonra Promosyondiyari.com tarafından size ürünün iade alınacağını onaylayan bir onay e-maili gönderilecektir.


4. Ürün, eksiksiz orijinal faturasıyla (İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır), paket hasar görmemiş, ürün giyilmemiş, yıkanmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve sipariş numarasını içeren belgeler ile birlikte "Promosyondiyari " adresine, size gönderilen kargo firması ile gönderiniz.


İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir.


Yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olarak yapılan tüm gönderimlerde kargo ücreti tarafımıza aittir. İadesi yapılacak olan ürünler, teslimatı takip eden 7 işgünü içerisinde tarafımıza ulaştırılmalıdır. İade edilen ürünler üzerinde Promosyondiyari.com tarafından yapılan incelemede iade edilen ürünlerin hasarlı ve ya arızalı olduğu anlaşıldığı takdirde, iade edilen ürün ücreti Promosyondiyari.com tarafından müşteriye iade edilecektir. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, (7 iş günü içerisinde bildirilmeyen ürünler Promosyondiyari.com tarafından geri alınmayacaktır.) İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan itibaren 7 gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere Promosyondiyari.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir. Cayma Hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:


1. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkı kullanılamaz.


2. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler ambalajının açılmış olması halinde; her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve Kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri ve hijyen nedeniyle iade edilmesi sakıncalı her türlü kozmetik ürün ve iç çamaşırı gibi ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.


3. Ayrıca, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen ürünlere ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.


Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Sebep göstermeksizin cayma hakkında 7 işgününü aşan sürelerde iade kabul edilmemektedir. Ancak Cayma Hakkı dışında; üretim hatası olduğu düşünülen ve iadesi yapılmak istenen ürünler, en geç 1 ay içerisinde Promosyondiyari.com'a bildirilip 7 işgünü içerisinde tarafımıza ulaştırılmalıdır.


Bu tip durumlarda ürün üzerindeki inceleme tümüyle tedarikçi tarafından yapılacağı için ürünün iade alınıp alınmayacağı buna göre belirlenecektir. Aynı şekilde inceleme süresi de tedarikçi firmaya bağlıdır.


İade edilen ürünler tedarikçi firmaya gönderilecek ve yapılan incelemede kullanım hatası dışında ürünlerin hasarlı ve arızalı olduğu anlaşıldığı takdirde, ürün bedeli iade edilecek ve müşterinin ödemiş olduğu kargo ücreti Promosyondiyari.com tarafından müşteriye iade edilecektir. Aksi takdirde tedarikçi tarafından yapılan inceleme sonucu üründe kullanım hatası olduğu tespit edilirse ürün aynı şekilde faturasıyla alıcı ödemeli olarak Promosyondiyari.com tarafından alıcıya geri gönderilecektir.


İptal Şartları

Satın almış olduğunuz ürünü 7(yedi) iş günü içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.İade edeceğiniz ürünün kesinlikle kullanılmamış olması, herhangi darbe, çizilme, aşınmaya maruz kalmamış olması, paketin içine dahil olan aksesuarların eksik olmaması gerekmektedir.İade durumunda bu sebepler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durumda iadesini istediğiniz ürünü, ürüne ait tüm belgeleri ve iade dilekçesini firmamıza göndermeniz gerekir.Ürünün iadesinde bir engel olmadığı tarafımızca onaylandıktan sonra satış iptali gerçekleşir ve ürün bedeli 1 ile 3 hafta içerisinde banka hesabınıza veya kredi kartınıza geri aktarılır.Bu işlemler esnasında tüm kargo masrafları müşteriye aittir.

Yukarıya çık

Üyelik ve Kullanıcı Sözleşmesi

Son güncelleme tarihi:


İşbu sözleşmede, Promosyondiyari ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET ANONİM

ŞİRKETİ ("Promosyondiyari"), kişisel bilgilerini doldurup, kayıt yaptıran üyelerimiz ("ÜYE"),

Promosyondiyari'in tescilli markası www.Promosyondiyari.com ("Promosyondiyari") olarak adlandırılacaktır.

Lütfen, Promosyondiyari'yı ( www.Promosyondiyari.com) kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.
Siteyi kullanmanız ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Promosyondiyari ŞİRKETİ ("Promosyondiyari") sorumlu değildir. Promosyondiyari, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Promosyondiyari işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


Promosyondiyari, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu internet sitesi Promosyondiyari'in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Promosyondiyari, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 


ÜYE, Promosyondiyari internet sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Promosyondiyari'nın hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk ÜYE'ye aittir.


Promosyondiyari bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Promosyondiyari markası ve diğer markalar, www.Promosyondiyari.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Promosyondiyari'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.


İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Promosyondiyari tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Promosyondiyari hesabının gerek Promosyondiyari'yı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Promosyondiyari'nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Promosyondiyari, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.


ÜYE'nin Promosyondiyari'ya bildirdiği e-posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.


Taraflar, mevcut e-postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski e-postalara yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendilerine yapılmış sayılacağını kabul ederler.


Yine www.Promosyondiyari.com 'un ÜYE'nin kayıtlı e-posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirim e-postanın Promosyondiyari tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra üyeye ulaştığı kabul edilecektir. ÜYE, bu kullanıcı sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.


Promosyondiyari, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte üyelik ve kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.


Promosyondiyari Elektronik Hizmetler


Yukarıya çık