PROMOSYON DİYARI KİMLİĞİ


Kurumsal hediyeler, premium hediyeler, kişisel hediyeler ve promosyon ürünleri tedarikçisi, özel sektör ve satıcıları destekleyen toptancı ve ithalatçı.

 

HAKKIMIZDA


Promosyon Diyarı olarak uzmanlık alanımız, kurumsal hediye ve promosyon ürünleri. Bu alandaki engin deneyimimizle, şirket, firma, kurum ve kuruluşların imaj ve markalarını oluşturma ve geliştirmelerine destek sunuyor, sadakat programı kapsamında müşterilerine hediye olarak sunacakları ürünlerin tasarım ve üretimine olanak sağlıyoruz.

 

Uzun yıllar boyunca kurumsal hediye ve promosyon ürünleri sektöründe olmamızın bize kazandırdığı tecrübeyle, yurtiçi ve yurtdışından aldığımız talepleri, tasarımdan baskı makina ve ekipmanlarına, ambalajlamadan lojistik yönetimine tüm aşamalarda hızla, güvenle ve en uygun fiyatlarla karşılıyoruz.

 

Promosyon Diyarı, diğer promosyon ürün sağlayıcılardan çok daha fazlasıdır. Önceliğimiz, elde ettiğimiz kazanç değil, müşterilerimizle aramızda kurduğumuz bağdır. Bunu sağlamak için de değerlerimizden kat-i surette ödün vermiyoruz.

 

 

DEĞERLERİMİZ


 

  • Yazılı ve sözlü profesyonel ve samimi iletişim.
  • Talepten teslime özenle yapılandırılmış işletme prosedürleri.
  • Güçlü işbirlikçi yerli ve yabancı lojistik ortaklar ve çözümler.
  • Etkin veri yönetim sistemi.
  • Müşterilerimizin veri gizliliği ve fikri mülkiyetlerini korumada gösterdiğimiz hassasiyet.